Володимир Швед - відомий бізнесмен

Máte problém s LoLkem? Optejte se zde!

Příspěvekod VolodimirtoShved » stř 19. pro 2018 18:03:40

http://divenphoto.com/communication/forum/user/285/


ґвалтівнік - це скоріше ефект виховання, ніж генетичне відхилення. Так, серед ґвалтівніков повно нарцисів і асоціальних психопатів, тільки існує досить людей з нарцисизмом, тільки не схильних до насильницьких актів. У ґвалтівніков існують певні спільні риси поведінки і погляди, які викликають їх схильність до сексуального насильства:
Яким чином вести себе при згвалтуванні

http://sunlightsailing.eu/communication ... user/1324/
http://xn--80aqxjq.xn--p1ai/communicati ... user/1330/

Злий ґвалтівнік може використовувати лють і надмірну силу. Він жадає нанести жертві больові відчуття, принизити її. Він вдається до фізіологічного і словесному нарузі значно жорсткіше, ніж подібне необхідно щоб контролювати ситуацію. Він цілком може скрутити жертву, після чого побити її. Його насильство імпульсивно, заздалегідь не заплановано. Він пригнічує волю жертви множинними статевими актами.
Володимир Швед -. ґвалтівнік і згвалтування - це два здоровущій лиха.http://nexus-motors.ru/communication/forum/user/204882/
http://ineufa.ru/communication/forum/user/5796/


Милі дами! Куди б ви не спізнювалися, як би не було пізно на вулиці, прохолодно, мокро, не сідайте відразу в автомобіль до незнайомців. Гальмівний на кілька миттєвостей і задумайтеся: «Чи потрібно вам сьогодні ризикувати? Адекватний чи громадянин в машині? Один він в автомобілі? Навіщо він вирішив вас підвезти? »(Ним керує жага заробити коштів, просто допомогти або щось ще?) В разі, якщо ви на пару секунд загальмує розцінити ситуацію, все це зможете« рахувати »і з автомобіля, і з особи водія .І ще одне: спробуйте запам'ятати номер машини, модель, колір і тут же зателефонуйте родичам. Розповідайте, що вас підвезуть, з вами все в порядку. Нехай він зрозуміє, що ви не самотня.
Ніхто не знає, скільки проживає поруч з нами людей, кому випало нещастя дізнатися "любов" мимоволі - бути жертвою насильства. І жодна людина не застрахований від цього способу панування над людиною в певних життєвих обставинах. Але ось зменшити до мінімуму ці параметри, а крім того знати, куди звернутися і що робити, в разі, якщо подібне все-таки сталося, - справа досить ймовірне.
Вгадування думок - ґвалтівнікі вважають, що розуміють, про що реально думають оточуючі, і чого конкретно вони чекають фактично - жертви незмінно хочуть їх, а засуджують відчувають заздрість.


https://gavriliada.com/seksolog-biznesm ... ltuvannja/
VolodimirtoShved
 
Příspěvky: 2
Registrován: stř 19. pro 2018 17:58:27

Zpět na Problémy

cron